YILMAZ VURAL’DAN ALİ KOÇ’A MESAJ: BEN FENERBAHÇE’YE TOP OYNATIRIMAkhisarspor’un deneyimli teknik direktörü Yılmaz Vural, Ajansspor’a çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Vural’ın açıklamaları: “Sosyal medya şu anda yıkılıyor. Herkes neden Fenerbahçe‘ye gelmediğimi soruyor. Bu ülkenin en çok maç yönetmiş 2. antrenörüyüm. Sen Türkiye‘yi bırak Dünya’nın en önemi çok olan antrenman kurslarını bitirdim. Neden bana inanılmıyor? Artık bu iş magazin konusu olmaya başladı. Bu durum beni kırıyor. Fenerbahçe beni 9 maç deneyecekmiş. Gitsin başkasını denesin. Ben parmakla gösterilen bir adamım.

süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitesidir.
Ben Fenerbahçe’ye top oynatırım. Taraftarların duygularını anlarım. Bu herkesin yapacağı bir iş değil. Ben yerimde duruyorum. Bize kim talipse gelir. Bütün Fenerbahçe taraftarı gel diyor. Benim telefon numaram 94 senesinden beri aynı. Daha bir gün olsun küfür telefonu almadım. Gittiğim her yerde insanlar bana ilgi gösteriyor.Ben bunları söylerken kimse beni aslın istemiyorum. Benim onlara katkım olur.

Ben bu kadar iddialıyım. Ben talip olmam. Bana talip olanlar kendilerine katkı sağlarlar. Türk futbolu beni kullanamadı. Mütevazı olmaya gerek yok. Kendileri bilir. Bir daha benimle dalga geçeceklerse aynaya bakıp kendileriyle dalga geçsinler.”

You may also like...

2 Responses

  1. takımın dedi ki:

    Supertotobet0389.com Babacan, Attamah, Adebayor, Napoleoni, Jojic, Uğur, Gökhan
    Teknik

  2. Galatasaray dedi ki:

    Betexper/ districts de Hacılar, Yeşilhisar, Felahiye, Özvatan et Tomarza, révélant les

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir