SUPERTOTOBET0119 BEŞİKTAŞ’TAN ‘KARANTİNA SÜRESİ’ TALEBİ!Коронавірус продовжує впливати на будь-яку галузь у нашій країні, а також у всьому світі. У спортивному світі спостерігаються серйозні зміни у складі через гравців, які потрапили в коронавірус.

Клуб “Бешикташ” зазнає серйозних втрат у своєму складі через 8 футболістів, спійманих коронавірусом. Ахмет Нур Чебі, президент чорно-білих клубів, звернувся до TFF з проханням про цю ситуацію.

Ахмет Нур Чебі попросив TFF змінити термін карантину. Він зазначив, що термін, передбачений Міністерством охорони здоров’я, становить 10 днів, і що ТФФ має відповідно встановити правила. Вказуючи, що в протилежному випадку будуть великі втрати від імені футболу, Ахмет Нур Чебі заявив, що ліга не закінчиться, якщо це так.

Ситуація з чорно-білими гравцями така:

Після травми Гекхан Торе, який працював із фізіотерапевтом, і Н’Куду, який почав тренуватися з командою, зіграють у Башакшехірі з 16 гравцями, 2 з яких воротарі, а 3 з них – юнаки.

Засідання Асоціації клубів, Президент Федерації футболу Туреччини (TFF) Ніхат Оздемір Ахмед Нур Чебі закликає “Декларація Міністерства охорони здоров’я на 10 днів, нам також потрібно взяти ці заявки. Оскільки вона збігається, збільшення кількості цих номерів не може Ліги не закінчуються “. Сказав.

süpertotobet giriş kaçak bahis oynama şirketi kullanıcısını üzmeyen ve ödeme sorunu yaşatmayan güvenilir bir sitedir.

About SÜPERTOTOBET 0119
süpertotobet giriş sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. süpertotobet 0119 güncel adresidir.

8 Comments on SUPERTOTOBET0119 BEŞİKTAŞ’TAN ‘KARANTİNA SÜRESİ’ TALEBİ!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*