SUPERTOTOBET0119 FENERBAHÇE BİR TRANSFERİ DAHA BİTİRMEK ÜZERE!Жовті лациверти продовжують робити спроби трансферу замінити нападника Косова Ведата Муріча. Він хоче заповнити його хорватським гравцем Маріо Манджукічем, щоб замінити Ведата Муріча, який перейшов у “Лаціо”.

Комітету з трансферів під керівництвом Емре Бельозоглу вдалося додати сил своєму штату завдяки 12 новим гравцям. Нинішньою метою є всесвітньо відоме ім’я Маріо Манджукіч.

Висловивши, що знає Маріо Манджукіча, Емре Бельозоглу часто розмовляє з гравцем по телефону і намагається переконати його прийти до жовто-синіх. Стало відомо, що слова Бельозоглу про те, що зірковий гравець буде одним із найкращих нападників Європи, вплинули на Манджукіча. Це серед інформації, що гравець вигідно виглядає на “Фенербахче”.

ХОЧЕТЕ ЗНОВУ БУТИ В ЄВРОПІ

Маріо Манджукіч також заявив, що хоче знову бути в Європі, вражений обіцянкою Емре Бельозоглу бути одним з найкращих у Європі.

ПЕРШИЙ БАЙЕРН, ЗБЕРЕЖЕНИЙ НА УВАГУ В МЮНХЕНІ

Маріо Манджукіч, який, як стверджується, збирається перевести «Фенербахче», привернув увагу своїм виступом у мюнхенській «Баварії» у 2012 році. Забивши 33 голи в 54 іграх чемпіонату в німецькій збірній, пізніше він був переведений до іспанської команди “Атлетико” Мадрид. Манджукіч, який провів 12 голів і 5 передач у 28 іграх у “Ла Лізі”, підписав “Ювентус”, одну з найсильніших команд Італії, у 2015 році. Хорватський футболіст, який грав 5 сезонів у чорно-білому, забив 44 голи в 162 матчах. 34-річний гравець, який нещодавно був переведений в “Аль-Дюхейл”, одного з представників Катарської ліги, забив 1 гол у 7 матчах.

süpertotobet giriş sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

About SÜPERTOTOBET 0119
süpertotobet giriş sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. süpertotobet 0119 güncel adresidir.

15 Comments on SUPERTOTOBET0119 FENERBAHÇE BİR TRANSFERİ DAHA BİTİRMEK ÜZERE!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*