SUPERTOTOBET0119 MUSTAFA CENGİZ’DEN ÇOK KONUŞULACAK SÖZLER!Голова клубу жовто-червоних Мустафа Дженгіз заявив, що ще не прийняв рішення про те, чи буде він кандидатом у президенти на позачергових загальних зборах. Мустафа Дженгіз зробив заяви для преси після засідання Фонду асоціації клубів.

Ось висловлювання Мустафи Дженгіза;

Оскільки Рада директорів вирішила провести вибори 19-26 грудня, Мустафа Дженгіз “Звичайно, ми збиралися провести прес-конференцію та надати документи. Ми дуже старались. Після Стамбула він поїхав до Анкари. Анкара вивчила це. Занадто багато. Нам офіційно повідомили, що зустрічі з великою кількістю присутніх не дозволятимуться. Але дуже цікаво, що були навіть ті, хто не вірив цьому. Ми запитували про наглядову раду, чи вона виконує обов’язки. Ми отримали офіційну письмову відповідь щодо цього, що слід очікувати судового процесу. Отже, ви знаєте, що наглядова рада відповідає за це. Звіт ради навіть не був прочитаний, і було допущено величезне порушення закону. Ми втомилися від цих пасток випуску в процесі.

«Рішення ще не прийнято!»

Щодо питання, чи буде він знову кандидатом у жовто-червоні клуби, Мустафа Дженгіз “Дозвольте сказати це про те, чи буду я кандидатом. З 7 травня ніхто не запитував мене про моє здоров’я в таких офіційних умовах.” Яка ваша ситуація? ” Я не кажу за докір, цілком природно. Якщо ти хворий, що ти тут все одно робиш. Якщо ти збираєшся служити, ти будеш здоровий. Зараз мій процес прогресує добре, але ніхто не може визначити, коли належить вчинення справи. Я люблю це так сильно, як можу. Це здається абсурдом, якщо поглянути на це ззовні. Я не можу ні воювати, ні входити в політику, ні комерційно оцінювати це. Я вже державний службовець. Моя професія – адміністратор. Я намагаюся керувати якомога краще. Я не прийняв рішення. Якщо ви подивитесь на мою родину та лікарів, вони хочуть, щоб я кинув свою посаду після минулого звільнення. Але ми шукаємо любові “. Відповів.

Крім того, Мустафа Дженгіз “Усі вони цінні люди, усі вони з Галатасараю. Ми хочемо, щоб це було ще більше. Оскільки рух є з одного боку. Це свідчить про динамізм. Я сподіваюся, що ми хочемо, щоб вибори відбулися не пізніше 26 грудня, тому що ми не будемо відсутніми. Є розділ, який вважає, що ми чинимо опір, щоб не звільняти. Ми кажемо. Змагайтесь разом. Ми відкриваємо вживані вирази ““.

süpertotobet giriş güvenilir bahis oynama sitesinde devamlı kazanç sahibi olabilmek mümkün.

About SÜPERTOTOBET 0119
süpertotobet giriş sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. süpertotobet 0119 güncel adresidir.

3 Comments on SUPERTOTOBET0119 MUSTAFA CENGİZ’DEN ÇOK KONUŞULACAK SÖZLER!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*